Kurzy UAV poskytované Žilinskou univerzitou v Žiline

Žilinská univerzita v Žiline, na základe dlhoročných skúseností, ponúka komplexné portfólio školení a kurzov pre používateľov UAV všetkých kategórií – od úplných začiatočníkov, cez pilotov pripravujúcich sa na skúšky na Dopravnom úrade, až po profesionálov, ktorí si chcú rozšíriť svoju odbornú spôsobilosť a naučiť sa napríklad leteckú termografiu pomocou UAV alebo napríklad 3D mapovanie.

Prehľad poskytovaných kurzov

• Základný kurz UAV
  • Uvedenie UAV do prevádzky a základné zaškolenie
  • Prípravný kurz na skúšku pre prevádzku v podkategórii A2